Година скорботи та вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2018 12:55

26 квітня в Підволочиську відбувся мітинг – реквієм  та поминальна панахида з нагоди 32-ї роковини Чорнобильської трагедії на Меморіалі Слави біля  пам’ятника  ліквідаторам  Чорнобильської  катастрофи.

Вшанувати пам'ять ліквідаторів Чорнобильської АЕС прийшла громадськість селища, та представники місцевої влади: селищний голови Віталій Дацко, голова районної державної адміністрації Борис Онищук,  голова районної ради Ігор Монартович. Захід розпочався хвилиною мовчання та   покладанням  квіти до підніжжя пам’ятника ліквідаторам  Чорнобильської  катастрофи.

Панахиду за   тими, хто загинув під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та від її наслідків відправили всечесні отці: Тарасій, Михайло та Василій.

Усі приступні на цьому скорботному заході доземно схилились у подяці перед ліквідаторами страшної аварії, перед живими, перед пам’яттю дочасно померлих від радіаційного смерчу.