Козацький гарт 2018

Дата: 07.05.2018 11:38

4 травня 2018 року  на Підволочиському стадіоні «Колос» відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт 2018” серед ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках ХХІІ спортивних ігор Підволочищини 2017-2018 н.р.  З привітальним словом на урочистому відкритті змагань виступили селищний голова Дацко В.Г., начальник відділу освіти Мотика С.С., головний суддя змагань Дрейко С.М. Діти змагались у шести видах програми фестивалю: стрибки в довжину, стрибки через скакалку, човниковий біг, комбінована естафета, перетягування каната, конкурс знавців історії. В підсумку були зафіксовані такі результати:
1 місце- Гімназія ім.І.Франка;

2 місце- Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце- Оріховецький НВК.

Також активну участь взяли команди  Іванівського НВК, Кам’янківскої ЗОШ І-ІІІ ст., Скориківська ЗОШ І-ІІІ ст., Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди-призери нагороджені командними та особистими грамотами.