В День пам’яті і примирення  та вшанування ветеранів Другої світової війни у селах нашої громади відбулися  мітинги-реквієми, присвячені 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Один з таких мітингів у селі Кам’янки відвідав селищний голова Віталій Дацко.

Вшановувати великий подвиг, мужність, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній борні з нацизмом; і згадати тих, хто загинув за Україну захищаючи її кордони на Сході, зібралися  небайдужі жителі села. Захід відбувся біля відновленого пам’ятника воїнам односельцям, які загинули в роки Другої світової війни. Відкрив захід староста села Андрій Реус, який поіменно згадав усіх воїнів села Кам’янки та  Мовчанівки, що загинули в роки Другої світової війни.

Відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника.

Всечесні отці відправили панахиду за загиблими.