ПЕРЕМОГА ФК «ЗБРУЧ-АГРОБІЗНЕС»

Дата: 14.06.2018 09:19

13 червня, у першому матчі 1/4 фіналу кубку Тернопільської області підволочиський «Збруч-Агробізнес» здобув велику перемогу над зборівським «Колосом» (3:0), тим самим взяв реванш за поразку від зборівчан на їхньому полі місячної давності в рамках чемпіонату області (1:6).

Активніше матч розпочали господарі поля, які в стартові хвилини завдали чотирьох ударів по воротах суперника. Потім гра перейшла в спокійне русло, команди обмінювалися почерговими атаками, де себе з хорошої сторони показали воротарі команд.  А далі настав зірковий час кращого нападника «Збруча» Дмитра Познанського, який забивши три м’ячі зробив вагому заявку «Збруча»  на вдалий прохід в наступний раунд турнірну. А завершив матч небезпечний прорив Максима Паюка, який поцілив м’ячем у поперечину.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться 20 червня у Зборові.