Об'їзд об'єктів соціальної інфраструктури Підволочиської ОТГ

Дата: 21.06.2018 15:46

Сьогодні,  21 червня селищний голова Віталій Дацко  разом із першим заступником Степаном Мельничуком,  головою РДА Борисом Онищуком та керівником апарату райдержадміністрації Петром Копачем ознайомилися з ходом робіт на об’єктах соціальної інфраструктури Підволочиської ОТГ, що фінансуються з державного бюджету. Зокрема, оглянули приміщення колишньої  Підволочиської ЗОШ І-ІІ ст., де заплановано реконструкцію приміщень для відділення денного перебування комунального закладу «Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради» смт.Підволочиськ. Хід робіт із завершення реконструкції фасаду Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, загальної (комплексної) реконструкції спортивної площадки Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів та реконструкції спортивної площадки на стадіоні «Колос».