День молоді у Підволочиській громаді

Дата: 22.06.2018 16:08

24 червня Україна відзначає День молоді.

День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. Тому, на передодні Дня молоді голова Підволочиської селищної ради Віталій Дацко вручив грамоти молодіжному активу громади за високий професіоналізм у роботі, активну життєву позицію, участь у громадському житті та спортивно-масовій роботі. А молодь нашої громади – це наше майбутнє, яке продовжить розпочату справу розбудови громади, вона є рушійної силою, яка впевнено заявляє про себе  у різних сферах життя.