06.07. 2018 року в актовій залі Підволочиської селищної ради відбулось засідання круглого столу «Моніторинг та забезпечення виконання заходів у сфері протидії торгівлі людьми  у Підволочиському районі.

   Перед присутніми виступили: заступник голови Підволочиської селищної ради Володимир Витрикуш, керівник громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» - Марина Пасєчник, головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА - Оксана Шуль, старший оперуповноважений відділу по боротьбі зі злочинами, які пов’язані з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Тернопільській області – Володимир Попелишин, начальник служби у справах дітей ОДА – Ростислав Дрозд.

   Про виконання заходів щодо запобігання безпритульності, бездоглядності та випадків жебракування дітей у Підволочиському районі інформував заступник начальника гуманітарної служби Підволочиської РДА – Богдан Була, про роботу у громаді – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Підволочиської селищної ради – Ірина Руда.

   У роботі круглого столу взяли участь представники Підволочиської селищної ради, Скалатської міської ради, Скориківської сільської ради, установ та організацій Підволочиського району.