22 липня, в селі Галущинці відбувся турнір з міні - футболу серед ветеранів спорту пам'яті воїна Сергія Тимощука. Організатори заходу - староста села Михайло Схаб, голова фізкультурно - спортивного клубу Володимир Михайлович Недошитко, КФСП " Колос" разом з Підволочиським селищним головою Віталієм Дацко.

У підсумку команди розташувалися наступним чином:

5 місце – Галущинці;

4 – Скалатчина;

3 – Тернопільський кар'єр;

2 – Волочиськ;

1 – Підволочиськ.

Кращими бомбардирами змагань стали Сергії Карєлов і Марченко ( по 3 забиті м'ячі) з Волочиська, кращий воротар - Степан Красуля з Підволочиська, кращий гравець - Володимир Крупа з команди Тернопільський кар'єр. Гравець команди Галущинці Володимир Михайлович Недошитко, 1955 р.н. - найдосвідченіший учасник турніру. Кращі команди та кращі гравці змагань нагороджені кубками, призами і грамотами відповідних ступенів.