Один з лідер вищої обласної ліги підволочиський «Збруч-Агробізнес» став переможцем футбольного турніру, який відбувся у Вишнівці 5 серпня і  був приурочений пам'яті Героя АТО Володимира Магльони, бійця 57-ї бригади ЗСУ, який загинув на Сході України 12 листопада 2015 року.

В змаганнях мали взяти участь чотири команди, три з яких учасники чемпіонату Тернопільської області й одна – з Львівщини. Позмагатися за головний приз були запрошені: ФК "Вишнівець-1", ФК "Вишнівець-2", "Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ), "Сокіл" (Золочів, Львівська область). Остання команда по невідомих причинах до Вишнівця не прибула, тому три команди по колу розіграли головний приз змагань.

Підволочиська команда перемігши команду ФК "Вишнівець-2" з рахунком 2:1 та команду ФК "Вишнівець-1" з рахунком 4:1 стала переможцем змагань.

Організатори турніру визнали кращих гравців у кожній команді. Ними стали: Андрій Малащук («Збруч-Агробізнес»), Євген Щербатюк (ФК «Вишнівець-1»), Тарас Косінський (ФК «Вишнівець-2»).

Команда  переможець була  нагороджена дипломом та кубком.