У Підволочиському будинку школярів відкривається соціально-реабілітаційний кабінет, який облаштований  завдяки співпраці українсько-канадського фонду «Світ дітей» та Підволочиської селищної громади. Придбане спеціальне ігрове та тренувальне обладнання сприятиме  фізичному розвитку гуртківців, дітей із соціально-незахищених категорій, а також дітей із особливими потребами.

Різноманітність та багатофункціональність  тренувально-ігрового обладнання дозволяє  використовувати його  для розвитку, тренування та ігрової діяльності усіх категорій дітей. На базі кабінету працюватимуть гуртки соціально-реабілітаційного напряму. То ж усіх, хто любить спорт, рухливі ігри, бажає підтримувати своє здоров’я чи просто весело і активно провести час запрошуємо до нас на заняття!