Підволочиська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості провела для представників місцевих засобів масової інформації прес–тур підприємствами Підволочиського району під гаслом «Живи і працюй в Україні».

       Директор районної філії обласного центру зайнятості Ірина Левицька, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Підволочиської РДА Мокрій Тарас, головний спеціаліст відділу культури туризму та з питань діяльності ЗМІ Підволочиської селищної ради Гуральна Ярослава, редактор Підволочиської районної газети “Гомін Волі” Сиривко Ярослав першим відвідали СГ ТОВ «ТЕРРА».

       Під час зустрічі з директором СГ ТОВ «ТЕРРА» Безанюком Андрієм вони дізналися про історію створення підприємства, перспективи його розвитку, умови праці.

 

  На підприємстві створено сучасну виробничу базу. Виробництво носить сезонний характер, потреба в спеціалістах  зростає в міру  розвитку виробництва - поінформував Андрій Безанюк.

З самого початку роботи підприємства  СГ ТзОВ «Терра» активно співпрацює зі службою зайнятості, бере участь у всіх заходах, які організовує служба зайнятості для роботодавців.  

«Минулого та цього року за спрямуванням районної філії  у товаристві місця праці отримали 32 безробітних. Також, на замовлення роботодавця стажувалися на виробництві  з числа безробітних 3 трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. З початку 2017 року понад 24 особи взяли участь у тимчасових роботах організованих даним товариством із нашою допомогою», - додала директор Ірина Левицька.    

  Цікавою для учасників прес–туру була екскурсія проведена  у приватного підприємця Гавришко Володимира, де вони побачили технологічний процес, ознайомилися із роботою олійного виробництва.

   Далі учасники прес-туру відвідали ТОВ «Агро-Рось». Директор товариства Михайло Сай розповів, що основним видом діяльності є вирощування зернових та технічних культур. На товаристві постійно оновлюється виробнича база, час від часу оновлюється с/г техніка, що дає змогу товариству збирати урожай з високим рівнем урожайності в районі. Марія Паньків  начальник відділу кадрів говорила про професійний склад персоналу, актуальні вакансії, умови праці, соціальні гарантії, навчання та заохочення для працівників.

        З самого початку роботи приватне підприємства «Агро-Рось» активно співпрацює зі службою зайнятості, бере участь у всіх заходах, які організовує служба зайнятості для роботодавців. Протягом 2017-2018 років на підприємство за сприянням служби зайнятості працевлаштовано 73 особи на такі посади як: підсобний робітник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів,  електрик дільниці, бджоляр, кухар та інші. За цей період навчалися з подальшим працевлаштуванням 7 безробітних за наступними професіями: водій автотранспортних засобів, тракторист, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Вигідним для підприємства є організація тимчасових робіт. З початку 2017 року в них взяло участь понад 30 осіб.

     «Готуємося до збору урожаю у саду, ось бачите, робота кипить. Робітники проводять збір груші на черзі яблука» — відзначає агроном Павло Сидорчук.  Підприємство також відчуває певний дефіцит кадрів на такі види робіт. Це обумовлено як специфікою нашої роботи переважно під відкритим небом, і у спеку, і у холодну пору. Плануємо разом із службою зайнятості організувати тимчасові роботи по збиранню яблук. Запрошуємо всіх бажаючих. Також я вдячний нашому працьовитому колективу за щоденну сумлінну працю і сподіваюся, що невдовзі його лави обов’язково поповняться не менш відповідальними робітниками.

    У ході зустрічей директор районної філії презентувала можливі послуги служби, у тому числі підготовку кадрів на замовлення роботодавця, та сучасний сервіс служби зайнятості - «Електронний кабінет роботодавця», який скоротить витрати часу для відвідування служби зайнятості для подання звітності.

     Під час прес-туру присутні, мали змогу переконатися, що працювати на рідній землі – можливо і потрібно.