Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України біля Меморіалу «Герої не вмирають» відбувся мітинг-реквієм присвячений цим знаменним датам, на який зібралися небайдужі жителі громади, та працівники державних установ.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна…  Війна. Люди об’єдналися проти російського агресора. На полі битви – захисники, воїни. Це бійці, що зі зброєю в руках захищають схід України. Важка це праця захищати мир! Та не задумуючись воїни-земляки, як і сотні українських захисників ідуть на захист.

13 бійців нашого району не повернулись… Вони полягли і навіки залишились у нашій пам’яті.

Найвищою нагородою для тих, хто уцілів, - є життя, а для загиблих – пам'ять.

Усі присутні на мітингу вшанували загиблих хвилиною мовчання і покладанням  квітів до Меморіалу «Герої не вмирають», запаливши свічі пам’яті за загиблими.

Всечесні отці відправили панахиду за загиблими.