Мітинг присвячений 100-річчю утворення ЗУНР

Дата: 01.11.2018 12:43

Українська історія багата на яскраві сторінки, сповнені героїчної боротьби за кращу долю народу, за здобуття незалежності рідної країни. Одна з них – листопадовий зрив 1918 року, внаслідок якого на уламках Австро-Угорської імперії зродилася Західно-Українська Народна Республіка.

Сьогодні, 1 листопада 2018 року виповнюється 100 років з часу проголошення ЗУНР.

В цей день  в 9:30 годині біля пам’ятника Незалежності відбувся мітинг, присвячений 100-річчю утворення ЗУНР, на який зібралися жителі нашого селища, керівники громади та району. Були покладені квіти до підніжжя пам’ятника Незалежності України. Історик-  краєзнавець Юрій Мокрій розповів багато цікавих фактів про цю подію.

З вітальним словом до жителі громади звернулися - селищний голова Віталій Дацко, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр  Войціховський та голова районної ради Ігор Монартович.