26 та 29 жовтня 2018 року відбулись  змагання з волейболу серед ЗОШ І-ІІІ ст.   в рамках  ХХІІІ Спортивних ігор школярів Підволочищини 2018-2019 навчального року. Серед юнаків під керівництвом Паньків Г.М. перемогу в черговий раз здобула команда Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст. перемігши в фіналі у впертій боротьбі команду Підволочиської гімназії ім. І. Франка (Шумський Л.Б., Мотика В.Я.) з рахунком 2:0. Третіми стали хлопці з НВК «Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ»(Полухін В.І.).

Серед дівчат також  перемогли дівчата з Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце  за Підволочиською  ЗОШ І-ІІІ ст. (Дрейко С.М.,Панчук А.Є.), третє за гімназистками. Збірні команди  будуть захищати честь Підволочиської  громади  на обласних змаганнях. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.