Сьогодні, 14 листопада 2018 року відбулася перша робоча зустріч  небайдужих жителів нашої громади, керівництва та спеціалістів селищної ради із координатором нашої громади у Програмі DOBRE, Програмним спеціалістом Тернопільського офісу Програми DOBRE Наталією Стрельбіцькою та Програмним спеціалістом Михайлом Олійником.

У ході зустрічі було обговорено основні напрямки роботи нашої громади у  Програмі DOBRE:

• покращення комунальних послуг
  • економічний розвиток
  • робота з молоддю.

Селищний голова Віталій Дацко зокрема зазначив, що від програми ми очікуємо:

• отримання цільової технічної допомоги для навчання спеціалістів, громадських активістів, молодіжних лідерів всіх населених пунктів, які входять у громаду;
  • формування програми місцевого економічного розвитку МЕР, створення проектів МЕР та залучення коштів для їх фінансування.

Найбільше нам імпонують ті компоненти програми, що стосуються покращення комунальних послуг, зокрема  збирання та транспортування сміття, упорядкування діючих сміттєзвалищ, а також молодіжні проекти.

Завдяки участі в проекті плануємо вивести на якісно новий рівень  залучення громадян до визначення поточного стану справ, основних викликів і проблем громади та окреслити стратегію їх подолання.