У чарівний день Святого  Миколая у селищі Підволочиськ проводилась акція «Миколай дарує радість»  одночасно у будинку культури та у центрі дитячої і юнацької творчості.

Діти із багатодітних, малозабезпечених сімей, з особливими потребами, діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції переглянули святковий концерт у будинку культури. Перший заступник голови Підволочиської селищної ради Мельничук С.А. привітав присутніх із дивовижним святом дитинства та подякував всім учасникам дійства.

Підволочиська селищна рада виносить щиру подяку всім, хто долучився до організації свята. Солодкі подарунки для дітвори надали добродії: Мархивка Н.С., Остафійчук Б.В., Бунт О.Я., Капелусь О.О., Збрик О.Т., Шкуренко П.В., Чорна Н.В., Боднар В.П., Сагайдак В.Я., Бойко І.Я., Купрієнко В.І., Коваль М.М., Пундик Л., Вергелес Н.В., Бохонько Н.І., Федик А.Т., Гурик О.І., Білоус В., Габрієлів Л.Т., Бойко О.М., Пакуляк Ю.В., Рожко П.С., Кузь Л.М., Йосик О.В.,  Війтович І.М., Білик І.Л., Турчин Р.В., Доберчак В.В., Лубкович А., Скиба Л.М., а також працівники ТОВ «Млинівці», ПП «Будсервіс плюс», «Космолот», ТОВ «Крок».

Особливо зворушливе свято проходило у центрі дитячої та юнацької творчості, де благодійники мали можливість ощасливити дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , заглянувши у вдячні очі, вручити особисто їм подарунки.

Заступник голови  Підволочиської селищної ради Витрикуш В.І. висловив щиру подяку керівникам підприємств, організацій та установ, приватним підприємцям, всім, хто виявив бажання бути спонсором для цієї категорії дітей.

Добродіями на святі були: ТОВ «Медобори»(керівник – Коваль Ю.В.), ТОВ «Агро Рось» (керівник – Самсоненко О.Ф.), Підволочиська районна державна адміністрація (голова – Онищук Б.В.), ТОВ «Надзбруччя хліб»( керівник - Мархивка В.І.), «Ощадбанк» (керівник – Бохонько О.Б.), «Авальбанк»(керівник – Гончар Б.Б.), «Приватбанк» (керівник – Осовий І.Б.), центр зайнятості (керівник – Левицька І.М.), прокуратура (керівник – Бай А.О.), суд (керівник- Сташків Н.Б.), пошта (керівник – Плесюк О.І.), ВАТ «Підволочиськгаз» (керівник – Сум В.Б.), РЕМ (керівник – Місюра П.І.), казначейство (керівник –Хома А.С.), відділення Фонду соціального страхування (керівник – Городницький В.А.), пенсійний Фонд (керівник – Береза Леся Михайлівна), Підволочиський ліцей (керівник –Петрушка В.С.), Підволочиський  РВ управління ДСНС (керівник – Савич П.Б.), ФОП Стадник Н.В., ПП Андрій Хворостян , ПП Михайло Перкач, ПП Ганна Йосик, ПП Володимир Гавришко, ПП Борис Гавришко, ПП Мирослав Садовський, ПП Любомир Кузь, ПП Ігор Романчук, ПП Валентина Шпуняр, ПП Михайло Смачило, ПП Андрій Брунда, ПП Марія Бойко, ПП Володимир Федус, ПП Світлана Барановська, ПП Микола Коваль, родина Бунт, ПП Руслан Муха, ПП Арсен Мокрій, ПП Юрій Землянський, ПП Ірина Мартинюк.

На завершення свята учасники двох дійств зібралися на майдані біля ялинки. Пластуни Підволочиської станиці привезли Вифлеємський вогонь та передали його першому заступнику Підволочиського селищного голови Мельничуку С.А., щоб кожен мешканець мав можливість принести цей благодатний вогонь  до своєї оселі.

Під веселі вигуки дітвори  у центрі Підволочиська загорілись вогні новорічної ялинки.

У кожному населеному пункті Підволочиської громади у День Святого Миколая   до дітвори завітали благодійники.