29 січня 2019 року згідно п.7 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Підволочиський селищний голова Віталій Дацко провів звіт про свою  роботу та роботу  виконавчого комітету, депутатського корпусу за 2018 рік. Акцентував увагу на виконанні селищного бюджету, реалізації проектів в галузі освіти, культури, медицини, проведенні благоустрою у селищі та селах громади, фінансово – господарській діяльності УЖКГ та інших важливих питаннях життєзабезпечення громади. В процесі звіту для присутніх у залі показано презентацію, де було відображено хід виконаних робіт за 2018 рік. На завершення  Віталій Дацко  відповів на запитання присутніх та накреслив пріоритетні напрямки розвитку громади на 2019 - 2020 роки.

З повною версією звіту можна ознайомитися за посиланням