З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану  на меморіальному комплексі відбувся мітинг реквієм учасникам бойових дій в Афганістані 1979-1989рр. «Схилимо голови свої в скорботі вічній».

Усі присутні   вшанували пам'ять тих,  кого забрав Афганістан хвилиною мовчання. Були покладені квіти до Меморіалу Слави воїнам – афганцям. Всечесні  отці  відправили  панахиду за тими кого забрала афганська війна та війна на Сході країни.

Після заходу на меморіалі, в Підволочиському будинку культури відбувся концерт, під час якого селищний голова Вітлалій Дацко, голова РДА Борис Онищук та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганської війни Ігор Шуфляк  вручили воїнам – афганцям району ювілейні пам’ятні медалі з нагоди 30-ти річчя  виводу військ з Афганістану.