До уваги жителів громади!!!

Дата: 01.03.2019 08:39

Шановні виборці Підволочиського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Підволочиської районної державної адміністрації запрошує Вас перевірити свої персональні дані внесені до бази даних  Державного реєстру виборців.

При звернені необхідно мати  паспорт  або тимчасове посвідчення громадянина України.

Прийом здійснюється за адресою: вул.Д..Галицького,80 смт Підволочиськ( приміщення районної ради 1-й поверх ліве крило).

Протягом робочого тижня з 8.30 до 17.00 обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Для зручності мешканців району в березні 2019 року прийом буде проводитись також у вихідні дні - 02, 03, 09, 10, 16, 17, 23, 24 березня 2019 року з 9.00 до 17.00 години.

Довідки за телефоном: 2-31-86

Для перевірки своїх персональних даних  можна скористатися ОСОБИСТИМ КАБІНЕТОМ ВИБОРЦЯ- https://drv.gov.ua на сайті Цетральної виборчої комісії