Громадське обговорення сценаріїв та визначення пріоритетів майбутнього розвитку Підволочиської громади

Дата: 14.03.2019 16:12

13 березня 2019 року в рамках CANactions School for Urban Studies «Інтегроване просторове планування для об`єднаних територіальних громад» на території Підволочиської ОТГ відбулось тестування сценаріїв та визначення пріоритетів майбутнього розвитку громади. Члени робочої групи Підволочиської громади, які працювали над цим проектом презентували результати своїх напрацювань. Щиро вдячні нашим менторам та планувальникам, які допомогли та поділилися власним досвідом: Олександру Шевченку (молодший ментор), Дарії Купрієнко (планувальник)  та Інні Радчук (планувальник).

Хочемо також подякувати всім присутнім на даному заході та не байдужим людям які підтримали, висловили свої думки, посприяли його проведенню.
ВАШІ ідеї будуть враховані при подальших роботах над інтегрованим просторовим плануванням для Підволочиської ОТГ. Хай цей день стане відліком нової історії розвитку Підволочиської ОТГ.