З метою активізації діяльності шкільного учнівського самоврядування, виховання в учнів активної громадянської позиції, підтримки та розвитку дослідницької й проектної діяльності учнів 12 березня 2019 року на базі Підволочиського ЦДЮТ в рамках засідання школи управлінської майстерності лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Підволочиської селищної ради  відбувся  огляд – конкурс на кращий  соціальний міні – проект  «Зроби свою школу кращою».  У заході брали участь селищний голова  В.Г. Дацко, заступник селищного голови В.І. Витрикуш, начальник відділу освіти С.С. Мотика, завідувач методичним кабінетом Г.Р. Сакевич.
   На розгляд журі було представлено міні – проекти із 11 закладів загальної середньої освіти. Кожен із проектів був актуальним, відображав   нестандартне вирішення проблеми, пов'язаної з покращенням соціально-економічного, естетичного  вигляду закладу та його довкілля.
   Дуже приємно були вражені усі учасники конкурсу рішенням журі. Перемогу у конкурсі, серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст., виборов проект  учнівського колективи Кам”янківської ЗОШ І-ІІІст., керівник Кучеравенко О.П., серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст.. -  проект НВК «Жеребківський ЗНЗ І-ІІст. – ДНЗ» керівник Деревніцька О.М., які отримали сертифікат на суму 10тис. грн.., усі інші заклади отримали винагороду по 5 тис. грн.. для реалізації своїх проектів.
Конкурс проходив під патронатом селищного голови В.Г. Дацка.