Підволочиська селищна рада повідомляє що, згідно із інформацією податкової інспекції, станом на 01.03.2019 р.  за багатьма жителями Підволочиської громади,   які є платниками місцевих податків, рахуються борги до селищного бюджету по:  податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування; податках за об’єкти житлової і нежитлової нерухомостей та по земельному податку.

Оскільки на суми несвоєчасно сплачених податків податковою інспекцією нараховується пеня та штрафні санкції, просимо жителів – платників вищезазначених податків звіритись з податковою інспекцією по адресу вул.Зелена 1, або по телефонах     2-25-70  та  2-17-82  і  в  разі  наявності  боргів  терміново  їх  погасити.