Засідання Робочої групи з місцевого економічного розвитку

Дата: 11.04.2019 16:30

У Підволочиській селищній раді, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), створена Робоча група з місцевого економічного розвитку, до складу якої увійшли представники різних цільових груп: місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, молоді, освіти.

11 квітня у селищній раді відбулося засідання тієї Робочої групи.

Обговорено план  подальших дій по підготовці Програми місцевого економічного розвитку Підволочиської селищної ради та План дій з її впровадження. Також членами робочої групи, які були учасниками майстерні LED Boost 3-4  квітня в Івано-Франківську, було презентовано напрацьовані разом з експертами потенційні проектні ідеї економічного розвитку нашої громади. В ході жвавого обговорення було поповнено наш банк бізнес-ідей, основною метою яких є створення сприятливого середовища, в якому місцевий бізнес може створити додаткові робочі місця та більше заробляти і, відповідно, більше сплачувати до місцевої скарбниці.