Добро живе у кожному серці!

Дата: 07.05.2019 09:44

Завершилася 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка щорічно проводиться з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Кожна акція має різний медичний напрямок. З 1 по 30 квітня 2019 року у всіх областях України проходила акція з метою збору коштів  на закупівлю кардіологічного медичного обладнання в дитячі лікарні, яка проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!».  Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами акції «Серце до серця», надається безкоштовно, зокрема і в Тернопільській області. Наша громада активно прийняла участь і було зібрано 7412 грн. Велика вдячність за це нашим волонтерам – пластунам, які проводили збір коштів; усім освітянам, дітям,  батькам та усім людям доброї волі. Маленькі добрі справи зроблять світ кращим. Твори добро і воно повернеться тобі сторицею!