Мріяти про майбутнє не просто варто, а необхідно. Саме мрія визначає те, ким ми хочемо бути завтра, післязавтра, через 5 і 10 років. І саме діти можуть створити яскравий образ майбутнього. З метою залучення школярів до участі у розвитку громади в рамках програми DOBRE, в Підволочиській селищній раді було організовано виставку художніх робіт серед школярів «Моя громада у 2025 році». Роботи представлені у різних техніках: олівці, фарби, фломастери.

Школярі всієї громади показали своє бачення майбутнього громади. Діти малюють сади, парки, облаштовані зони відпочинку біля шкіл із фонтанами та яскравими клумбами, спортивні та ігрові майданчики, якісні дороги, швидкісні поїзди, клас облаштований телескопом, культурно-мистецький бульвар, вітрову електростанцію.

Дитячі малюнки здатні не лише надихнути і зарядити позитивом, але й нагадують про велику відповідальність дорослих перед майбутнім.

Робота учениці 9 класу Супранівської ЗОШ  І-ІІ ст. Любянецької Марії;

Робота учениці 7-Б класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.. Підгірної Вікторії;

Робота учениці 8 класу Хмелиськівської ЗОШ І-ІІІ ст. Поцілуйко Аліна;

Робота учня 7-А  класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчук Мар’яни;

Робота учня 7-А класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Греня Дмитра;

Робота 7-А класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Медзаківського Дмитра;

Робота учениці 8-А класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Дацко Кароліни;

Колективна робота учнів 6-Б класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Оришнюк Анастасії, Залещик Анастасії, Мондляк Анастасії