Військово-патріотична гра для школярів «Сокіл» («Джура») проводиться на всеукраїнському рівні з 2009 року. У 2015 році включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Гра проходить у формі вільного народного віче та козацького кола з метою мотивування підлітків до ведення здорового способу життя, популяризації серед юнаків військово - прикладних видів спорту, активних видів дозвілля в дусі національних та козацьких традицій, морально-світоглядних цінностей.
   Сьогодні на території Підволочиської гімназії ім.Івана Франка відбувся перший етап гри серед учнів закладів загальної середньої освіти Підволочиської селищної ради.

З вітальним словом до учасників звернулися селищний голова Віталій Дацко, начальник відділу освіти Світлана Мотика, старший лейтенант, заступник військового комісара, голова громадської організації учасників АТО Підволочиського району Назар Хрущ. Присутніх благословили всечесні отці Михайло та Василь.
   Зичимо усім учасникам козацького здоров’я та гарту, наснаги до нових перемог та звитяг!