День міста – свято «Зеленого борщу»

Дата: 19.06.2019 11:24

Вже стало доброю традицією щороку Зеленої неділі святкувати День міста у Підволочиську. І саме до цього дійства було організовано свято «Зеленого борщу». На це свято у нас  борщ варять уже третій рік поспіль, щоправда цьогоріч вирішили зробити це більш масово і до цієї справи  долучились кілька учасників.  Сотні мешканців нашого містечка та гостей мали можливість скуштувати традиційний для нашого свята зелений борщ і оцінити смакові якості, усі залишились задоволені.

Цими смачними стравами нас частували: КЗ «Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради», Підволочиський професійний ліцей та Агрохолдинг «Мрія».

Допізна на сцені лунали пісні. Чудову концертну програму показали місцеві аматори та гості свята.

За що ми усі їм щиро вдячні.