Розроблено робочий проект Стратегії розвитку Підволочиської селищної ради

Дата: 21.06.2019 11:54

IV засідання стратегічної групи із експертами DOBRE Ігорем Каспруком та Ґжегожем Дзіарскі відбулося 11 червня у Підволочиській селищній раді.

Розробка Стратегії розвитку громади триває два місяці, тож на сьогодні вже готовий робочий проект документу.

Стратегія Підволочиської громади на 2019-2025 роки базується на чотирьох напрямках розвитку, які доповнюють один одного:

• суспільний;
  • економічний;
  • комунальне господарство і охорона навколишнього середовища;
  • публічне та просторове управління.

До кожного із напрямків робоча група розробила операційні цілі, які сприятимуть виконанню Стратегії.

До 9 липня триває  процес громадського обговорення Проекту Стратегії розвитку Підволочиської  селищної ради.

Кожен мешканець громади має можливість долучитися до участі в роботі над документом, а саме,  зайшовши  на сайт громади: https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/strategiya-rozvitku-1561103691/, ознайомившись із проектом, зможе подати свої пропозиції.