День села в Галущинцях

Дата: 09.07.2019 11:48

У неділю, 7 липня село Галущинці святкувало День села. Свято розпочалося із спортивних змагань, відбувся турнір з міні-футболу серед команд ветеранів на честь загиблого воїна АТО Андрія Тимощука. Оксана Капелусь депутат села Галущинці прозвітувала перед мешканцями про свою діяльність. Увазі жителів села  та гостей  був представлений концерт аматорських колективів Підволочиського будинку культури (у програмі свята: тріо «Горлиця», дует «Доля», народний жіночий ансамбль «Елегія»). Для дітей та молоді різного віку була організована розважальна програма з цікавими конкурсами та іграми. Усіх присутніх частували смачною юшкою та гречкою зі шкварками.

Завершилося дійство нічною дискотекою.