Дні сіл у Підволочиській громаді

Дата: 15.07.2019 16:07

Цьогорічне літо відзначилося для нашої громади цілим рядом розмаїтих сільських свят. Вагому частку серед цих заходів займають Дні села. Зокрема на цих вихідних  Дні сіл відбулись  у Дорофіївці, Іванівці, Росохуватці та Хмелиська.

Відзначення цих свят розпочалися з Богослужінь у храмах. У кожному селі відбулися концерти за участю: дітей, сільських аматорів та запрошених колективів, які своїм співом радували жителів та гостей. Цікавими були і розважальні програми для дітей з конкурсами, спортивними змаганнями  та  різними атракціонами.  Для частування гостей  господині сіл приготували багато смачних страв.

Святкування закінчилися традиційно дискотеками.

Висловлюємо щиру подяку Всім хто брав участь в організації та проведенні свят.

c.Іванівка

с.Дорофіївка