Ми відповідальні за тих, кого приручили

Дата: 18.07.2019 15:20

Днями селищний голова Віталій Дацко та інспектор з благоустрою Богдан Гац відвідали Центр післяопераційної реабілітації тварин у селі Дичків, з метою ознайомлення та вирішення проблеми безпритульних тварин у нашій громаді. На базі цього центру функціонує громадська організація «Ноїв ковчег», котра розпочала своє існування у серпні 2009-го року, її діяльність носить виключно соціальний характер із метою захисту безпритульних тварин, зокрема їх лікування, стерилізації, догляду та утримання. Догляд за тваринами здійснюють волонтери. Благодійність – цікава справа: людина, по факту, віддає – сили, час, кошти, а, насправді, отримуєш набагато більше – вдячність, відданість, можливість змінити чи навіть врятувати чиєсь життя.

У спілкуванні  з керівниками та працівниками закладу були зачеплені питання  щодо співпраці -  тому що ця проблема  для нас є актуальною, кількість безпритульних тварин у нашій громаді щороку хвилює наших жителів, і її потрібно вирішувати, тому селищна рада звертається до небайдужих людей, які охоче підключилися б до вирішення проблеми стосовно безпритульних собак. Спільними зусиллями при «розумних» матеріальних затратах це питання ми можемо вирішити разом: гуманне ставлення до тварин та безпека людей.