Пластуни та велосипедисти Польщі та України спільно вшанували День Прапора України в Підволочиську

Дата: 23.08.2019 12:23

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, пластуни станиці Підволочиськ національної скаутської організації України розпочали свій день з зустрічі з велосипедистами Польщі (м. Kwidzyn) та України (м. Бар) на центральній площі нашого містечка із вшануванням Державного Прапора та виконанням гімну України. Отримавши неочікувані подарунки від польсько-української групи велосипедистів учасники велопробігів вирушили по своїх маршрутах. Пластуни за маршрутом Підволочиськ – Збараж – Підволочиськ. Українсько-польська делегація продовжила свій маршрут до м. Бар Вінницької області. Бажаємо нашим велосипедистам щасливої дороги та незабутніх вражень.