22-23 серпня через Підволочиськ подорожували велосипедисти з Польщі (м. Kwidzyn) до України (м. Бар, Вінницької області). Даний велопробіг приурочений Дням Незалежності України та Польщі

Втомлені велосипедисти з радістю прийняли пропозицію перепочити в нашому містечку. Нові знайомства, приємне спілкування на різних мовах аж ніяк не впливало на позитивну атмосферу. Дізнавшись, що наші пластуни 23 серпня на честь Державного Прапора вирушають у веломандрівку, гості виявили бажання зустрітися з юними велосипедистами. Так, переночувавши польсько-українська делегація зранку о 6 годині, зустрілася з пластунами станиці Підволочиськ, де урочисто вшанували Державний Прапор та заспівали гімн України. Обдарувавши подарунками юних учасників велопробігу дві групи велосипедистів вирушили в дорогу по своїх маршрутах.