День Незалежності України – свято, яке відзначала наша Підволочиська громада  і вся  суверенна держава,     це – найголовніше свято нашої країни, яке є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

  Урочистості приурочені цій знаменній даті розпочалися о 17:00 молитвою за Україну, біля пам’ятника Незалежності.

  Після чого жителів та гостей розважав святковий концерт за участю аматорських колективів громади та запрошені  виконавців: Вікторія Желіба, Катерина Шимків і гурт «Хоростківські музики». Заключним етапом усього дня стала святкова дискотека (Dj.Tara).

  Крім того на площі, проводились різні розважальні програми для найменших жителів громади,  а на стадіоні «Колос» пройшов фінал кубка громади з футболу між командами Староміщина - Дорофіївка.

  А ще на святі господарі та господині з кожного села пригощали гостей свята смачними ласощами, різноманітними стравами національної кухні.

  Святкові урочистості та концертні  програма з частуваннями приурочені Дню Незалежності відбулися  і у селах нашої громади, зокрема, - Турівка, Галущинці, Мислова, Оріховець, Кам’янки.

  Святкування Дня Незалежності України в нашій громаді пройшло у теплій і дружній атмосфері. Гомін дітвори, сміх та веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.

Підволочиськ 

 

с.Турівка

 

с.Мислова

 

 

с.Галущинці

 

 

с.Оріховець