«Молодіжний працівник в ОТГ»

Дата: 17.09.2019 16:48

В Підволочиській громаді відбулася зустріч з програмним спеціалістом Тернопільського офісу DOBRE Наталею Стрельбіцькою, тренером ЗУРЦ Дмитром Якимцем та тренеркою програми Оксаною Салівончик «Молодіжний працівник» з працівниками будинків культури, бібліотек, загальноосвітніх шкіл, ліцею, представниками громадських організацій, новоствореної молодіжної ради, профільним заступником селищної ради, начальниками відділів  та спеціалістів, які працюють з молоддю. На зустрічі обговорювали молодіжну роботу в Підволочиській ОТГ та можливість стати учасником комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ».