В Підволочиській  громаді спільно з громадським партнерством За прозорі місцеві бюджети в рамках проекту Доброчесні громади було проведено вуличну акцію “Впливай на бюджет своєї громади”. В рамках акції жителі Підволочиської ОГГ мали змогу ознайомитися з бюджетом своєї громади за 2019 рік та залишити свої пропозиції  до бюджету громади на 2020 рік.

  Під час вуличної акції, яка проходила на центральній площі в Підволочиській  громаді 26 вересня було зібрано 73 пропозиції від громадян. Другий  етап відбувся в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, де спільно з експертом проекту “За доброчесні громади” Миколою Орловим, представники селищної ради зустрілися із старшокласниками Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підволочиською гімназією ім. І.Франка, студентами з Підволочиського професійного ліцею та представниками молодіжної ради. Весело та креативно підійшов до пояснень бюджетних питань молоді експерт Микола Орлов. Учні отримали не лише багато корисної і нової інформації, а й можливість подати власну пропозицію до бюджету. Під час заходу було подано 13 пропозицій, які неодмінно врахуються при розробці бюджету.

  Акція “Впливай на бюджет своєї громади” проходила в Підволочиській селищній раді протягом цілого місяця. Скриньки подачі пропозицій були розміщені у ЦНАПі, в приміщеннях старостинських округів, а також була можливість подати електронну форму пропозиції на сайті громади, всього було подано 42 пропозицій.

 Метою акції було підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців Підволочиської громади до проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

  Всього мешканці громади подали 128  пропозицій до бюджету. Найбільш часто серед пропозицій буди наступні:

  1. Ремонт доріг (вулиць - Заньковецької, Грушевського, П.Мстислава, Шухевичів, Надзбручанська, Кн.Володимира, Кривоноса, Січових Стрільців, Стуса, Крушельницької, Наливайка, Петлюри, Зелена, Дорошенка) – 20 пропозицій.
  2. Наведення порядку з безпритульними собаками – 6 пропозицій.
  3. Облаштування дитячого майданчика між Ощадбанком і музеєм – 4 пропозиції.
  4. Відкрити рейс автобуса Клебанівка-Шевченкове  – 2 пропозиції.
  5. Реставрувати будівлю кінотеатру – 6 пропозицій.

   Повний список пропозицій буде опрацьовано та додано.