Рівний доступ для кожного

Дата: 02.10.2019 11:25

Питання ґендерної рівності – це не тільки питання рівності в правах чоловіків і жінок. В широкому розумінні це рівний доступ всіх жителів до послуг, які надаються в громаді і це питання надзвичайно актуальне, про що засвідчують звернення громадян. Саме тому в рамках Програми "DOBRE" 01 жовтня у Підволочиській громаді відбувся захід Національного Демократичного Інституту (НДІ). Основна робота була спрямована на реалізацію інструмента оцінки стану ґендерної рівності в громаді. Консультантка НДІ з ґендерно орієнтованого бюджетування Наталія Тарасенко та регіональна координаторка Христина Біла разом з представниками  робочої групи за допомогою  інструментарію НДІ провели загальний «ґендерний зріз», зробили оцінку ситуації, яка є в усіх сферах життєдіяльності, та розробили план дій, спрямований на покращення рівня надання послуг в нашій громаді.