В Підволочиській селищній раді 16 жовтня 2019 року відбулося засідання робочої групи щодо спільного відпрацювання питань повноти надходжень податків та зборів до Підволочиського селищного бюджету. Членами робочої групи розглянуто проблемні питання, які виникають в процесі виконання дохідної частини селищного бюджету, зокрема: наявність податкового боргу  та  заходи щодо  погашення заборгованості по податках і зборах; здійснення контролю за реалізацією підакцизних товарів; співпраця Підволочиської ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС у Тернопільській області та Підволочиської селищної ради з питань сплати податку на доходи фізичних осіб відокремленими підрозділами підприємств, що здійснюють діяльність на території ОТГ. Прийнятті відповідні пропозиції, доручення та рекомендації з цих питань.