Міні-футболу серед юнаків

16  листопада у шести  підгрупах були зіграні  відбіркові турніри ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2019-2020 навчального року з міні-футболу серед юнаків ЗЗСО І-ІІ ст. Було створено 6 груп по 5 команд. Всього 30 команд. У фінал виходять переможці груп. У групі № 1, ігри якої відбулись на стадіоні м.Збаража взяла участь команда юнаків відділу освіти Підволочиської селищної ради. Технічні перемоги над командами Лановецького району та Байковецької ОТГ 3:0,перемога над командою Тернопільського району  8:1 та поразка від збаражчан 1:2 та підсумкове 2 місце в групі(загальне 7 -12). Команда сформована на базі Галущинської, Хмелиськівської та Кошляківської шкіл.

Волейбол серед дівчат

16 листопада у 5 підгрупах були зіграні  відбіркові турніри ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2019-2020 навчального року з волейболу серед дівчат ЗЗСО І-ІІІ ст. Було створено 5 груп. Всього 22 команди. У фінал виходять переможці груп. У групі № 4, ігри якої відбулись у м.Скалат взяла участь команда дівчат відділу освіти Підволочиської селищної ради. Перемоги над командами Зборівського району 2:0, Козівського району  2:1 та поразки від дівчат з Теребовля та Скалата 0:2 і підсумкове 3 місце в групі (загальне 11 -15). Команда сформована на базі НВК "Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" ( вчитель Полухін В.І.). Слід зазначити, що наші дівчата вперше виступали на обласному рівні і склад команди  досить юний (8-10 класи). Отож, дівчата набралися ігрового досвіду і мають ціль покращувати свою майстерність та показники на обласному рівні.