Відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги

Дата: 10.12.2019 14:46

Працівниками Підволочиського бюро правової допомоги 10 грудня було проведено інформування громадян на центральній площі смт.Підволочиськ з метою відзначення 10 грудня Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Дня прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 1948 році Загальної декларації прав людини.

Спеціалістами бюро спільно з адвокатами, що залучаються для надання безоплатної  вторинної правової допомоги було надано консультації жителям громади.

Також протягом 10 грудня на нововстановленому інформаційному екрані Підволочиської селищної ради проводиться  трансляція відеороликів про право на безоплатну правову допомогу на безоплатній основі, як соціальна реклама.

Звернутись за консультаціями до Підволочиського бюро правової допомоги можна за адресою: смт.Підволочиськ, вул..Д.Галицького, 80 (І поверх), тел.-факс.. (03543) 2-10-19.

А також за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги в Україні 0 800 213 103.