Підготовка до Дня Соборності України

Дата: 16.01.2020 09:19

22 січня відзначають День Соборності України. Цього року виповнюється 101 рік з дня проголошення Акту Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності -  це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель та громадян незалежно від їхньої національності. Вона є невіддільною від досягнення реальної державності, забезпечення суверенітету та незалежності народу та процвітання  демократичної національної держави.

14 січня  у Волочиській РДА відбулося засідання оргкомітету по проведення заходів до Дня Соборності України.

Так, 22 січня 2020 року о 12.00 год. буде організовано виїзд делегацій до мосту Єднання через річку Збруч на межі Хмельницької та Тернопільської областей.

12.15 год. - рух колони

12.30 год. - початок урочистого дійства

13.15 год. - концерт за участю творчих колективів обох районів

До відзначення  святкування Дня  Соборності України працівники  Підволочиської селищної ради, відділів освіти, культури, територіального  центру та комунальники провели  благоустрій та прибирання території біля річки Збруч.