Відбувся оргкомітет

Дата: 06.02.2020 15:07

На виконання  указу Президента України від 11 лютого 2004 року в Підволочиській селищній раді  відбувся оргкомітет до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у якому прийняли участь: заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ селищної ради Інга Бабій, заступник голови Підволочиської РДА Назар Білик, головний спеціаліст відділу освіти Підволочиської селищної ради Руслан Бень та голова Підволочиської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Ігор Шуфляк. На комітеті обговорювалися організаційні питання проведення заходу, який відбудеться 14 лютого об 11:00 год. на меморіалі Слави.