Підволочиській залізничній станції – БУТИ !!!

Дата: 27.02.2020 13:48

Чи є проблема з залізничною станцією у Підволочиську?

Давайте розбиратися разом!

Чому це питання цікавить Підволочиську селищну раду? Напевне тому, що її послугами користуються майже усі жителі не лише громади, але і всього Підволочиського району.

Що можна зробити у цій ситуації? Можна провести дві зустрічі і дійти згоди. А можна маніпулювати думками людей, користуючись їхньою наївністю - написати листа, опублікувати його в соціальних мережах і тим самим «підвищити рівень своєї занепокоєності».

Але Підволочиською селищною радою прийнято рішення – йти правильним шляхом, згідно чинного законодавства, для задоволення потреб мешканців.

Сьогодні відбулася зустріч з начальником  виробничого структурного підрозділу «Тернопільської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії Львівської залізниці Володимиром Данилюком.

Відбувся конструктивний діалог, попередній результат домовленостей – Підволочиській залізничній станції БУТИ.

За підтримки депутатського складу Підволочиська селищна рада передбачить компенсацію за проїзд пільгових категорій наших мешканців.

Ми цінимо будь-які пропозиції, ініціативи, листи, звернення – але в таких ситуаціях потрібні конкретні дії!!!

Успіх громади – є перемогою кожного мешканця нашої ОТГ!!!

#ЗМОЖЕМО