Підволочиські рятувальники застерігають: НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ!

Дата: 03.03.2020 09:59

Шановні громадяни! Підволочиські рятувальники закликають громадян не спалювати сухої трави та сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров'ю людей. Подібні випадки спалювання можуть призвести до масових загорань різних будівель, зменшують родючість ґрунтів та призводять до зниження урожайності. Також згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення особи, які випалюють стерню, луги, пасовища та іншу природну рослинність тягнуть за собою адміністративну відповідальність.

Якщо Ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж негайно повідомте Службу порятунку «101».