Привітали працівників житлово-комунального господарства

Дата: 13.03.2020 11:21

Напередодні професійного свята, яке відзначається щороку в третю неділю березня, працівників Підволочиського управління житлово-комунального підприємства привітали голова селищної ради Віталій Геннадійович Дацко та керівник УЖКГ  Богдан Миронович Гиса.

Багато теплих і щирих слів сказали керівники, звертаючись до комунальників, та нагородили кращих працівників грамотами за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, забезпечення ефективної роботи комунальної служби громади та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства.

Нагороди отримали: Валерій Васильович Ткаченко (водій КАМАЗ), Валерій Леонідович Гуцал (вантажник сміття), Олександр Васильович Алілуйко (тракторист), Ігор Степанович Шевчук (водій ас. машини), Василь Григорович Алілуйко (електрик), Олександр Григорович Ткачук (водій).

Ця професія справді є життєво необхідною, бо за будь-якої ці люди  дбають про чистоту селища, надають послуги водопостачання і роблять наше життя комфортнішим, зокрема зазначив Віталій Дацко у своєму виступі перед працівниками комунального господарства.