Доброго дня, шановна громадо!

Сьогодні досить складна ситуація в цілому світі від пандемії корона вірусу (COVID-19). Дуже важливо бути зараз усім спільними і єдиними. Нам потрібно дотримуватися усіх заходів, які передбачені постановою Уряду. Відповідно до цієї постанови, виконкомом Підволочиської селищної ради 12 березня були затверджені заходи щодо запобігання поширення інфекції коронавірусу  на території Підволочиської селищної ради. В основному це було призупинення навчання у: позашкільних, дошкільних, навчальних закладах освіти для того, щоб діти були захищені від цієї інфекції. Важливим на сесії було питання посилення заходів безпеки, які передбачають звернення до власників магазинів, крамниць, закладів громадського харчування про запровадження санітарних годин під час яких проводитимуть провітрювання, вологе прибирання приміщення з використанням дезінфікуючих речовин. Власників аптечних закладів запропоновано обмежити кількість одночасного перебування людей в приміщеннях аптечного пункту, щоб люди там не контактували між собою. Власникам закладів громадського харчування просимо призупинити роботу під час карантину, щоб не проводилося різноманітних розважальних заходів, вечірок, щоби забезпечити людей від контактування, задля непоширення коронавірусної інфекції.

Політичні партії просимо проводити політичні агітації через мережі Інтернет, а не шляхом прямого контакту. Це можливість показати, що ми піклуємося про людей і просимо кожного мешканця Підволочиської громади бути поміркованими, тактовними, дотримуватися важливих заходів особистої гігієни. Не покидайте без потреби власну оселю. Людей, котрі прибули з-за кордону, просимо зробити самоізоляцію. Це дуже важливо. Якщо ми будемо спільно боротися, виконувати усі заходи від Уряду, Міністерства охорони здоров’я, санітарних  лікарів – ми зможемо швидше перемогти цю інфекцію.