У зв’язку з заходами в боротьбі з вірусною інфекцією (COVID-19) в Підволочиську проводять дезінфекцію під’їздів, сходових кліток багатоповерхових будинків, також вулиць селища, особливо перехрестя, зупинок, дитячих майданчиків, лавок.  Використовують для цього дезрозчин «Біомой» та «Дезхлор». Вони безпечні для людей.

“Дезінфекцію комунальні служби будуть проводити практично щодня. Перед обробкою вулиць спецтехніка скроплює водою покриття, очищаючи його від бруду, а тоді дезінфікує розчином. Я прошу жителів  Підволочиська із розумінням поставитися до протиепідеміологічних заходів. Також, такі заходи будуть проводитися у селах громади.  Прошу вас відкласти усі справи і залишатися вдома”, - звертається до усіх жителів громади селищний голова Віталій Дацко.

Звертаємося до жителів багатоповерхівок надати коди вхідних дверей. Коди Ви можете надати по телефону або на Вайбер  – 068-320-04-61 Богдан Миколайович.