Дезінфекція в селах Підволочиської громади та селищі.

Дата: 24.03.2020 11:41

Станом на 24 березня 2020 року продовжується робота з профілактики захворювання вірусною інфекцією (COVID-19) в Підволочиській громаді.

В селищі Підволочиськ  та в селах Підволочиської громади щоденно  проводять дезінфекцію під’їздів, сходових кліток багатоповерхових будинків, також вулиць, особливу увагу звертають на місця найбільшого скупчення  і найчастішого перебування людей.

В свою чергу Підволочиська селищна рада просить усіх мешканців громади не панікувати, бути терплячими один до одного, поважати роботу людей, які кожного дня проводячи дезінфекцію, виконують шкідливу роботу ціною свого здоров’я для  надзвичайно важливої місії.

Нагадуємо, що в період карантину заборонено  без нагальної потреби виходити на вулицю.

Давайте разом виконувати всі умови введеного карантину та дбати про своє здоров'я і здоров'я рідних.