Турбота про населення громади в час карантину

Дата: 25.03.2020 16:57

25 березня Підволочиський селищний голова Віталій Дацко разом із головним лікарем  КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мирославом Вовчком відвідали  частину сіл громади (Кам’янки, Мовчанівка, Богданівка, Клебанівка, Росохуватець, Мислова,  а Галущинці, Жеребки відвідала директор КЗ "Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради" Оксана Капелусь). Ними роздано  засоби індивідуального захисту (маски, деззасоби та одноразові рукавички). Завтра планують завітати у ФАПи  та амбулаторії  решти  сіл Підволочиської ОТГ й надати їм таку ж  допомогу. Віталій Дацко зазначив, що працівники сімейної медицини, фельдшера, медсестри є першими, хто контактує з людьми, у яких є підозра на COVID – 19, і тому допомога й підтримка необхідна їм першочергово, адже забезпечивши належні умови для роботи медичних працівників сьогодні – ми будемо здорові завтра.

Також, із старостами  сіл громади  було обговорено питання щодо забезпечення засобами індивідуального захисту від коронавірусу працівників сільських магазинів, пошти та старостату, а також проведення дезінфекції приміщень та об’єктів на підвідомчій території.

Варто відзначити, що у громаді ведеться облік тих, хто  прибуває  із закордону.