У Підволочиській громаді триває дизінфекція вулиць

Дата: 25.03.2020 17:05

У Підволочиській громаді триває дизінфекція для мінімізації поширення інфекції COVID-19.  (Обробка ведеться у місцях можливого найбільшого скупчення людей: на дорогах, перехрестях, пішохідних переходах, багатоповерхівках, дитячих майданчиках та в зонах відпочинку).

Крім цього Підволочиська селищна рада, комунальна служба разом із Підволочиським відділом поліції проводять заходи щодо попередження людей.

З гучномовців закликають дотримуватися карантину та санітарно-гігієнічних норм. Зокрема, радять не виходити на вулицю без нагальної потреби, носити захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше як два метри, подбати про людей літнього віку, аби їм не довелося виходити на вулицю.